baner leo.jpg

Warmińsko-Mazurski Młodzieżowy Turniej Motoryzacyjny - 2013
Wprowadzono: 06-03-2013|Andrzej Szczęsny| wyświetleń: 557
grafika

Jak co roku - wiosną - organizowany jest młodzieżowy turniej motoryzacyjny. Młodzież naszej szkoły bardzo często zdobywała laury na tych zawodach. Uczestnicy eliminacji powiatowych mogą liczyć na cenne nagrody a zwycięska szkoła puchar przechodni.

Zapraszamy wszystkich chętnych do udziału w tegorocznych eliminacjach szkolnych, szczególnie tych, którzy mają prawo jazdy, znają przepisy ruchu drogowego i umieją jeździć na motorowerze i samochodzie.

Eliminacje szkolne składają się z: testu znajomości przepisów ruchu drogowego i pomocy przedmedycznej - pytania takie jak w czasie egzaminu na prawo jazdy. Szczegółowych informacji oraz zgłoszenia przyjmuje:  Andrzej Szczęsny

11 do 15 marca 2013 r. (możliwe niewielki przesunięcie terminu) przeprowadzone będą testy w klasach 2 i 3 (osoby z klas pierwszych chętne do udziału w turnieju - proszę o zgłaszanie się wcześniej)

Narodowa Strategia Spójności
Warmia i Mazury